Kontaktpersoner

Du är varmt välkommen att ta kontakt med oss när du önskar ytterligare information eller om du har några frågor om våra produkter.

TEKNIK / FÖRSÄLJNING

Christer Friggeråker
Telefon 0515-777 641
christer@friggeraker.se

FÖRSÄLJNING

Tyronne Anneflod
Telefon 0523-387 51
tyronne@friggeraker.se

INKÖP / FÖRSÄLJNING

Marcus Friggeråker
Telefon 0515-777 642
marcus@friggeraker.se

TEKNIK / KONSTRUKTION

Christer Olsson
Telefon 0515-777 644
christer.o@friggeraker.se

SÄLJARE RESERVDELAR

Nicklas Carlgren
Telefon 0515-777 643
nicklas@friggeraker.se

SÄLJARE RESERVDELAR

Peter Johansson
Telefon 0515-777 646
peter@friggeraker.se

SERVICETEKNIKER

Benny Karlsson
Telefon 0515-777 640
benny@friggeraker.se

SERVICETEKNIKER

Sverker Stensson
Telefon 0515-777 640
sverker@friggeraker.se

SERVICE

Mattias Ågren
Telefon 0515-777 640
mattias@friggeraker.se